Шафа посудна ШП-4р

ШП-4р від Котовської меблевої фабрики

hp-4r
Купити

Велика та вмістима посудна шафа, чи як у нас їх ще називають – сервант. Ці якісні та практичні меблі для вітальні виготовляє Котовська Меблева Фабрика – виробник, що успішно працює на меблевому ринку України вже більше 20 років. Шафа ШП-4р, як і інші вироби Котовської фабрики, виготовлена з міцних, добротних матеріалів. Саме тут вдало поєднано дерево, єврощит, шпонована ДСП.

hp-4r
ШП-4р

Сама форма шафи ШП-4р вимагає щоб цей виріб розмістили десь по середині стіни. Оскільки боковим півкруглим фасадам потрібно місце, щоб вони могли нормально відкриватися.

<<<Замовити шафу ШП-4р>>>

Корпус цього виробу з артиклем ШП-4р виготовлено зі шпонованого ДСП. До речі, в Україні цю технологію використовує лише Котовська Меблева Фабрика. Шпонована плита відрізняється від ламінованої більшою міцністю, естетичним виглядом, та екологічністю.

Дивіться відео:

Задня стінка зроблена з потовщеного ДВП чи фанери. Про те до неї кріпляться дзеркала. Таким чином задня стінка в цих меблях повністю складається з дзеркал. По центру розміщені полиці зі скла товщиною 4-5 мм, які надійно кріпляться спеціальними зажимами. Відмінність такої полиці в тому, що вона не прогинається під вагою посуду. Бокові секції шафи ШП-4р поділені радіусними полицями зі скла, які також надійно фіксуються склотримачами. Нижні центральна та бокові секції складаються з відділень що поділені полицями ДСП.

Розміри в мм: ширина 1716/ висота 2280/ глибина 477

Шафа ШП-4р майже повністю закрита радіусними(півкруглими) фасадами, що саме й придає їй більше вишуканості та оригінальності. Тільки центральні відділення закриваються прямими фасадами. Рамки всіх дверей зроблені з масиву натурального дерева. Спеціальна технологія склейки деревини з частин захищає фасади від деформації. В рамки фасадів вставляється скло, а також шпоновані вставки (єврощит).

В цих меблях передбачено багато декоративних елементів. Нижні цоколя зроблені з натурального дерева. Карниз з ДСП з елементами масиву дерева. Фасади зі склом прикрашені декоративними шнурками з середини. Шафа ШП-4р  має три галогенові підсвітки та трансформатор до них.

Фурнітура, яку використовує Котовська меблева фабрика є однією з кращих в Україні. В даному випадку – це міцні стальні завіси, що розміщені мінімум по 6 штук на кожній великій дверці. Також металеві ручки, які кріпляться болтами.

Вироби Котовської меблевої фабрики зокрема і ШП-4р, легко збираються. Всі елементи поставляються в надійних упаковках. Ламкі деталі пакуються в спеціальні деревяні ящики. Фурнітура поставляється посортованою в окремих пакетах. Є чітка та детальна інструкція по зборці цих меблів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *